BLOG

.

.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ev taşıma işlemi çok daha kolay hale gelmektedir. Asansör araçları, bu kategoride pratik çözüm getirmiştir. Ev taşıma hizmetlerinde kaliteli ve güvenli paketleme seçenekleri, eşya güvenliğini maksimuma çıkarıyor. Bartın evden eve nakliyat sektöründe, profesyonel çözüm seçenekleri, ev taşıma işleminde eşya güvenliğini maksimuma çıkarıyor.

  Kocaeli Evden Eve Taşıma Hizmetinin İlk Aşaması

  Eşyalarınızın güvenli bir şekilde adresten adrese taşınması, ev taşıma hizmetinin en önemli aşamasıdır. Kapalı kasa araçlar için uygun boşluklar bu kategoride belirlenmektedir. Asansörlü aracın kullanacağı pencerenin veya balkonun tespiti de bu aşamada gerçekleşiyor.

  Asansörlü araç, ağır eşyaları kısa sürede indiriyor. Bu nedenle asansörlü araçlar, evden eve nakliyat hizmetinin en önemli unsurudur. Asansörlü aracın modelli olması ve bakımlı olması, taşıma hizmetinin başarısını yüzde yüz etkilemektedir.

  Bartın evden eve nakliyat Hizmetinde Diğer Önemli Konular

  Sigortalama işlemi, paketleme ve eleman sayısı, bu aşamada karara bağlanıyor. Eşyanın miktarı, özellikleri ve taşınabilirliği, kapalı kasa araç tercihinde etkili olmaktadır. Eşyanın durumuna göre tercih edilen kapalı kasa araç, fiyata yansımaktadır.

  Ayrıca tercih edilen hizmet seçenekleri de ücreti etkiliyor. Yeni adresin mesafesi, Bartın evden eve nakliyat ücretini en çok etkileyen unsurlardan biridir. Bütün bu konularda anlaşma sağlandıktan sonra eşya taşıma işlemine geçilmektedir.

  Bartın evden eve nakliyat Hizmetinde Paketleme

  Eşya güvenliğinin ilk önemli adımı paketlemedir. Kırılabilir cam eşyalar, porselenler ve elektronik eşyalar özel kutulara yerleştirilmektedir. Balonlu naylonlar, köpüklü kutular ve benzeri ambalaj seçenekleri, eşya güvenliğinde önemli rol oynamaktadır. Tercih edilen kaliteli ambalaj seçenekleri, profesyonel işçilikle mükemmel sonuçlar vermektedir.

  Kutulama işleminde içi köpüklü kutuların üzerine ‘kırılır’ ibaresi yazılmaktadır. Bu yazıyı gören elemanlar daha dikkatli davranmaktadır. Kırılabilir eşyalar, asansörlü araçlarla en son indirilmektedir. Bütün bu işlemler, asansörlü indirme programına göre gerçekleşmektedir. Asansörlü araç, kırılabilir eşyaları güvenle indirmektedir.

  Asansör Yardımıyla Bartın evden eve nakliyat Kısa Sürede Bitiyor

  Yükleme aşamasında asansörle ilk inen eşyalar buzdolabı, çamaşır makinesi ve mobilya seçenekleridir. Bütün bu eşyalar, kapalı kasa araçlara ilk önce yerleştirilmektedir. Zeminde boşluk kalmayacak şekilde bu eşyalar pratik bir şekilde yerleştirilmektedir. Dolap ustaları tarafından parçalara ayrılan dolaplar, boşluklara yerleştirilmektedir.

  Balonlu naylonlarla sarıldıkları için dolaplar çizilmemektedir. Bu konuda gerekli tedbirler alınmaktadır. Üst kısma ise kırılabilir eşyaların kutuları pratik bir şekilde yerleştirilmektedir. En üst kısma en hassas eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. Bütün bu eşyalar asansörle saniyeler içerisinde aşağı indiriliyor.

  Aşağı inen bu eşyalar, kapalı kasa araçlara kolaylıkla yerleştiriliyor. Asansörlü araç, ağır eşyaları hızlı bir şekilde indirdiği gibi, kolay bir şekilde yük araçlarına yükleme işlemini de gerçekleştiriyor. Bartın evden eve nakliyat sektöründe, ev taşıma işlemini çok kolay hale getiren asansörlü araçlar, olmazsa olmaz hale gelmiştir. Özellikle çok ağır eşyaların aşağı indirilmesi, asansör aracı ile çok daha kolay hale gelmiştir.