BLOG

.

.

Nakliyat dünyasının farklı bir boyutu olan evden eve nakliyat, asansörlü seçeneklerle sektör haline geldi. Ağır eşyaları taşıtmak için işçi ordusuna ihtiyaç vardı. Asansörlü aracın devreye girmesi ile birlikte işçi ordusuna gerek kalmadı. Ancak bazı taşıma işlemlerinde iş gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

  Asansörlü taşıma seçeneklerine nazaran daha uzun süren iş gücü ile taşıma, maliyet açısından da külfetlidir. Bartınl evden eve nakliyat  hizmetlerinde asansörlü araçlar kolaylık sağlamaktadır.

  İlk Aşama Bartınl evden eve nakliyat  Sektöründe Ekspertiz Aşamasıdır

  Ücretsiz ekspertiz hizmetleri, evden eve nakliyat hizmetinin ilk aşamasıdır. Bu aşamada asansör aracı ve kapalı kasa kamyonun park alanı tespit edilmektedir. Eşyaları inceleyen elemanlar en uygun yük aracını bu aşamada belirliyor. İstediğiniz eşyayı bu ilk aşamada sigortalayabilirsiniz. Sigortalama işlemi taşıma işleminin sonuna kadar geçerlidir.

  Paketleme, asansör aracı, paketleme malzemesi, yeni adresin mesafesi ve yük aracı, ücretlendirmeyi belirleyen unsurlardır. Tercih edilen hizmete göre ücret ödersiniz. Bartınl evden eve nakliyat  kategorisinde, paketleme elemanı ve paketleme malzemesi önemlidir. Taşıma esnasında çıkabilecek aksaklıklar da tek tek inceleniyor.

  Ağaçlar, elektrik telleri ve eşyanın indirileceği pencere, bu aşamada inceleniyor. Asansör aracının eşya indireceği pencerenin ortasındaki cam bölüm çıkarılmaktadır. Eğer balkon uygunsa asansör aracı da balkonun alt kısmına uzatılıyor.

  Bartınl evden eve nakliyat  Sektöründe Ambalaj Önemli Bir Konudur

  Eşyanın zarar görmemesi için ambalaj en önemli konular içerisindedir. Köpüklü kutular, balonlu naylonlar, balonlu poşetler ve benzeri ambalaj seçenekleri, paketleme esnasında kullanılmaktadır. Bu konuda uzman olan elemanlar, paketleme işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

  Kutulama işlemlerinde kırılabilir özelliklere sahip eşyalar, özel köpüklü kutulara yerleştiriliyor. Balonlu özelliklere sahip naylon ambalajlar, koltuk, kanepe ve buzdolabı gibi eşyalara sarılıyor. Çizilme gibi problemlerin ortadan kaldırılması için bu ambalajlar oldukça kullanışlıdır.

  Bartınl evden eve nakliyat ta Dolapların Parçalara Ayrılması

  Dolap taşıma işlemlerinde en önemli konu dolapların parçalara ayrılmasıdır. Parçalara ayrılan dolaplar, özel balonlu naylonlara sarılmaktadır. Kapalı kasa yük araçları yeni adrese bu dolapları taşır. Asansörlü araçlarla yeni adrese çıkarılan dolaplar, ustalar tarafından yeniden kurulur. Bu işlem çok kısa sürmektedir. Güvenli taşıma işlemi için gerekli bütün yöntemler, etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

 Bartınl evden eve nakliyat  Sektöründe Eşyaların Yerleştirilmesi

  Asansörlü araçlar, en kısa zamanda yeni adrese ulaşıyor. Yeni adrese ulaşan ekiplerimiz, pratik bir şekilde eşyaları indiriyor. Eşyaların indirilmesi işleminde, kırılabilir eşyalar özenle indiriliyor. Mobilya türü eşyalar da asansör sayesinde saniyeler içerisinde yeni evinize taşınıyor.

  Bartınl evden eve nakliyat  kategorisinde, eşyalarınız en kısa sürede adresine ulaştırılmaktadır. Bu konuda deneyimli eleman kadrosunu tercih eden firmamız, işinin ehli ekiplerle çözüm üretmektedir. Bu sektörde deneyimli eleman, son model yük araçları ve modelli asansör araçları, kaliteli hizmetin ilk önemli adımıdır. Bu konuda deneyimli firmalar her zaman için tercih edilmelidir.