BLOG

Bartın Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Güncel Çözüm

Bartın Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Güncel Çözüm

Evden eve nakliyat hizmeti profesyonellik isteyen önemli bir sektördür. Eşyalarımızın zarar görmemesi için bu konuda uzman firmaların tercih edilmesi gerekir. Bu işi meslek edinmemiş kişilerin tercih edilmesi, eşyalarımızın zarara görmesine neden olur. Bartın evden eve nakliyat sektöründe güvenli taşıma seçeneklerini tercih etmelisiniz.

  Bartın Evden Eve Nakliyat ve Ekspertiz Hizmeti

  Evden eve nakliyat hizmetleri kategorisinde firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Profesyonel elemanlarla gerçekleşen ekspertiz hizmetinde, eşyanızın kapasitesine göre kapalı kasa araç belirlenmektedir.

  Marangoz işlemleri ve paketleme işlemleri için gerekli işçi sayısı bu aşamada belirleniyor. Bu işlemler için gerekli malzemeler de yine bu aşamada belirleniyor. Asansör aracının ve kapalı kasa aracının park edeceği boşluk da yine ekspertiz elemanlarımız tarafından belirleniyor. Sigortalanacak eşyalar bu aşamada belirlenmektedir. Kırılabilir antika eşyalar, değerli elektronik eşyalar ve cam eşyalar, sigortalanan eşyalardır.

  Paketleme malzemesi, paketleme elemanı ve paketleme yöntemi bu kategoride belirleniyor. Asansör aracının kullanımına en uygun pencere ve balkonlar, taşınma işleminin en önemli konularından biridir. Ağır eşyaların saniyeler içerisinde indirilmesinde etkili rol oynayan asansörlü araçlar, uygun pencere ve balkon kısmına kurulmalıdır.

  Bartın Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Paketleme ve Dolap Taşıma

  Dolap, vitrin ve benzeri özel eşyalar, marangoz ustaları tarafından parçalara ayrılmaktadır. Özel balonlu naylon seçenekleriyle paketlenen bu dolaplar, yeni adreste yeniden montajlanmaktadır. Paketleme işlemlerinde de özel yöntemler tercih edilmektedir.

  Kırılabilir cam, elektronik eşyalar ve seramik eşyalar, köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Özel eşyalar için kaliteli ambalaj seçenekleri güvenli taşımanın en önemli unsurları içerisinde yer almaktadır. Bartın evden eve nakliyat sektöründe, profesyonel olan elemanlarımız, sorunsuz bir şekilde eşyaları paketlemektedir. Değerli mobilyalar, dolaplar, masalar ve antika eşyalar, balonlu naylonlarla sarılmaktadır.

  Bartın Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Eşyaların İndirilmesi

  Asansörlü araç ile kapalı kasa araçlar yan yana park edilir. Asansörlü aracın rayları yüksek katların pencerelerine kolaylıkla uzamaktadır. Bu raylar üzerinde hareket eden kabin 400 kilo taşımaktadır. Bu kabine öncelikle buzdolabı, çamaşır makinesi ve mobilya türü diğer eşyalar yüklenmektedir. Bu ağır eşyalar saniyeler içerisinde kapalı kasa araçlara indirilmektedir.

  Ağır olan ve mukavemet özelliğine sahip bu ağır eşyalar altta kalacak şekilde istiflenmektedir. Boşluk kalmamasına özen gösteren elemanlarımız, üst kısımlara kırılabilir eşyaların kutularını yerleştiriyor. En üste en hassas eşya kutuları getiriliyor. Eşyalar sorunsuz bir şekilde istiflendikten sonra, asansörlü araç ve kapalı kasa araç yeni adrese doğru yola çıkıyor.

  Bartın Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Eşya Düzenleme

 Taşınacak eşyaların yeni adrese ulaştırılması işlemi asansörlü araçlarla gerçekleştiriliyor. Asansörlü araçlarla birlikte kapalı kasa araçlar da adrese ulaşıyor. Eşyalar hızlı bir şekilde yeni adrese indiriliyor. Bu indirme işleminde de yine dikkatli olmak gerekir.

  Bartın evden eve nakliyat sektöründe, eşya indirme işleminde hassas eşyalar özenle indirilmektedir. Eşyaları evin içerisinde düzenlemek için bayan eleman kategorisinde firmamız yardımcı olmaktadır. Evinizi güvenli bir şekilde taşımak istiyorsanız, müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede ekspertiz elemanları adresinize ulaşıyor.